to jest okolica
strona główna coś o mnie ale galeria moje plany skontaktuj się za mną
dowiedz się więcej Rozmiar: 112516 bajtów
Każdy ma jakieś plany . Jedni nazywają je marzeniami , inni swoją pracą, jeszcze inni przekleństwem. Jak je zwał , tak je zwał , ale moje plany są proste. Rozwijać się duchowo i intelektualnie. A zawsze można coś w sobie poprawić . Jeśli tylko dosyć często i uważnie będziemy się sobie przyglądać w „lusterku” możemy dostrzec wady , które warto poprawić . Sprawdzajmy się , jakimi jesteśmy ludźmi.

Rozwój intelektualny człowieka opiera się na analizie wielu danych dopływających do niego w sposób kontrolowany lub bez jego woli. Ten świat wymaga , abyśmy byli inteligentni ( nie mylić z mądrością) i twórczy. Aby zaistnieć w tym świecie musimy posiadać wiedzę, która zadowoli mocowładnych tego świata. Jednak warto poznać granice , których nie wolno nam przekraczać.

Może więc przeczytam jeszcze kilka książek i stanę się inteligentny. ..? A tak w ogóle , to chciałbym znaleźć pracę . Projektowanie stron www , grafika komputerowa , doradca prezydenta....

Póki co zapraszam na moja stronę firmową , na której zobaczysz jeszcze ciekawsze efekty specjalne - www.alicja.grafiweb.eu . Naprawdę warto tam zajrzeć.
powrót do menu zajrzyj na naszą stronę
Rozmiar: 4271 bajtów

copyright © 2006-2007 wwwwitek