to jest okolica
strona główna coś o mnie ale galeria moje plany skontaktuj się za mną
dowiedz się więcej Rozmiar: 112516 bajtów
Jestem mały i nieśmiały – właśnie tak , ale nie w tym sensie. Mam trochę wzrostu i ponad 40% zniżki na okulary w pewnej firmie . Mieszkam w miasteczku w którym , tak naprawdę nie chciałbym mieszkać i nie przepadam za nim – dlaczego ? - . Wydaje mi się, że z wzajemnością. Mam niezbyt miłych sąsiadów , oprócz jednego , ale po za tym jestem optymistą.

Interesuje mnie astronomia , przyroda , języki obce, fotografia , poezja, malarstwo, grafika komputerowa, przedmioty ścisłe i co najważniejsze interesuje mnie prawda. Piszę książki i właśnie część tej prawdy opisałem w mojej , jak na razie jedynej książce pt. Dziedzictwo przyszłości .

Nienawidzę totalitaryzmu w każdym wydaniu – czy to militarnym , politycznym , gospodarczym jak i religijnym. Niestety nie została moja książka wydana , pomimo pochlebnych recenzji , ponieważ trudno jest przebić się jednostce prawdą w tym zakłamanym , trzymającym się na szpachli kłamstw świecie. Tę książkę częściowo udostępniam na tej witrynie . Wystarczy kliknąć tutaj. A niedługo w całości na nowej stronie. Chętnych do zapoznania się z prawdą zapraszam.
Tu znajdziesz fajny album ze zdjęciami
Jeśli masz ochotę na ciekawe zdjęcia w niekonwencjonalnej oprawie , to kliknij tu.

Ten ciekawy interaktywny album ze zdjęciami wykonanymi przeze mnie pożyczyłem z internetu. Jest tam dużo ciekawych skryptów. Wystarczy pomyśleć co chcesz , a może to będziesz mieć jeśli klikniesz tu.

powrót do menu

copyright © 2006-2007 wwwwitek